Nowy, jeszcze bardziej praktyczny obrus Easy Iron

Czym dla nas jest praktyczny obrus?

To taki, który chroni i ozdabia nasz stół, ale też równocześnie nie brudzi się tak szybko, że musimy go wrzucać do prania już po jednym użyciu 😉 Dlatego produkty, które oferujemy są wodoodporne – wystarczy je przetrzeć i dalej cieszą nasze oko!

Zaczynaliśmy od obrusów bawełnianych, które nadrukowywaliśmy i przykrywaliśmy specjalną powłoką. I choć obrusy bawełniane są fantastycznym wyborem, zdecydowaliśmy się poszukać alternatyw. Tak powstała linia obrusów Easy Iron, które nie gniotą się tak, jak klasyczna bawełna. Dzięki specjalnemu splotowi, obrusy Easy Iron prasuje się szybko i łatwo, co zdecydowanie ułatwia proces upiększania mieszkania i oszczędza nasz cenny czas.

Piękny, niegniotący się obrus

Materiał, który jest bazą naszych obrusów Easy Iron, to poliester w nowej odsłonie. Dla wielu ludzi (i do niedawna dla nas też!), poliester kojarzył się z tkaniną nieprzyjemną, sztuczną w dotyku, która mechaci się i topi lub marszczy od gorących przedmiotów. Nie było w niej nic z nowoczesności czy przytulności. Po naprawdę długich poszukiwaniach, a potem testach, udało nam się znaleźć materiał, który spełnia nasze wymagania i którego nie wstydzimy się mieć na swoich stołach. To poliester, który jest przemiły w dotyku (prawie tak, jak bawełna!) i który zupełnie nie przypomina swoich poprzedników. I tak, jak od jakiegoś czasu odczarowujemy ceratę, tak teraz odczarowujemy również poliester.

Dzięki niemu, nasze praktyczne obrusy Easy Iron nie tylko łatwo się prasują, ale też wyglądają przepięknie w połączeniu z nowymi wzorami. Są odporne na wodę,  równocześnie są o wiele bardziej wytrzymałe niż obrusy bawełniane, nie elektryzują się, nie mechacą i nie topią w zetknięciu z gorącymi garnkami 🙂 To wszystko sprawia, że każdy z nich to idealny obrus do ogrodu lub na taras. Sprawdzą się w trakcie garden party i wszystkich celebracji na świeżym powietrzu.

Nowe wzory obrusów

A nasze nowe wzory? To pochwała piękna i klasyki – z przymrużeniem oka oczywiście. Jest Marmur, który zachwyca swoją szlachetnością i dodaje elegancji każdemu wnętrzu. Są Różowe Pasy, które oczarowują słodyczą i rozbudzają nasze wewnętrzne dziecko. Są Kwiaty Indygo, które tworzą prawdziwy efekt “WOW” na stole, a połączenie indygo i bieli zabiera nas w śródziemnomorską podróż. Są też dwa wzory gładkie – dla wszystkich purystów obrusowych, którym szalone wzory Craty nie pasują do mieszkania 🙂 Szarość i Biel to najbardziej klasyczne kolory z możliwych i będą wyglądać wspaniale na Twoim stole zarówno na co dzień, jak i od święta.

Wybrane Craty

Podziel się radością

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *