Opakowanie Craty – wysyłamy radość w świat!

Jak pakujemy nowoczesne nakrycia stołu?

Od samego początku tworzenia Craty wiedzieliśmy, że opakowanie jest istotną częścią doświadczenia zakupowego. Pudełko robi pierwsze wrażenie – które jak wiemy, nie zawsze musi być dobre. Dlatego postanowiliśmy prezentować się fantastycznie z każdej możliwej strony, niczym absztyfikant, który idzie na pierwszy rodzinny obiad do przyszłych teściów 🙂

Powstanie opakowania Craty

W momencie w którym ustaliliśmy jaka jest misja Craty i stworzyliśmy dla niej identyfikację wizualną, usiedliśmy do projektowania pudełka. Chcieliśmy, aby opakowanie do którego chowamy nasze nowoczesne obrusy, wyrażało charakter marki – pokazywało frajdę z życia i codzienności oraz dawało uśmiech.

Zależało nam na wejściu w bezpośrednią interakcję z naszymi klientami. Stąd w momencie otrzymania przesyłki, od razu przekazujemy Ci dużą dawkę kolorów!

Kolejne kroki

Zanim jednak zdecydujesz się otworzyć opakowanie, w którym czeka na Ciebie nasze wyjątkowe nakrycie stołu (wyjątkowe, bo przecież decyzja o tym, który wzór idealnie pasuje do Twojego wnętrza, należała w zupełności do Ciebie, a Ty jesteś dla nas wyjątkowy/a!), proponujemy najpierw zajrzeć na tył pudełka.

Znajdziesz tam misję Craty – czyli tworzenie wnętrz, które sprawiają radość i w których chce się żyć. Wnętrz, które są nie tylko piękne i przytulne, ale też funkcjonalne. Chcieliśmy, poza opowiedzeniem naszych wartości, wciągnąć Cię w zabawę i poruszyć wszystkie Twoje zmysły.

Frajda z rozpakowywania

Po otwarciu pudełka zaskakujemy Cię wybuchem konfetti – uważamy, że w końcu nie ma nic lepszego, niż celebracja zwykłych dni i radość z małych rzeczy. Tak, nawet takich jak przesyłka z nakryciem stołu 😉

Plamoodporny obrus, który kryje się w środku, przekazuje Ci osobisty list: karteczkę, w której zwraca się do Ciebie z prośbą o troskę. Piszemy tam o tym, jak o Cratę dbać – co jej służy, a czego zdecydowanie nie lubi. Znajdziesz tam ważne informacje, na przykład jak ją czyścić i jak prasować.

Obrusy na stół do salonu - pakowanie.
Obrus w kratkę od CRATA.

Obdaruj innych uśmiechem

Przykładamy wielką uwagę do tego, jak pakujemy Twoją Cratę. Dzięki temu, zupełnie przy okazji, nasz obrus to idealny pomysł na prezent dla najbliższych. Crata nie tylko pięknie wygląda, ale jest też praktycznym dodatkiem do domu – łatwo się czyści, jest wodoodporna i chroni stół przed zarysowaniami.

Jeżeli chcesz wysłać Cratę jako prezent – daj nam znać. Do opakowania dodamy liścik od Ciebie i przewiążemy je wstążką.

Craty ze zdjęć

Podziel się radością

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *