Kochamy przestrzenie,
w których
chce się żyć!

Wierzymy, że mieszkanie to najważniejsze miejsce w naszym życiu, w którym każdy powinien czuć się wolny i szczęśliwy! Chcemy, aby wnętrza w których żyjemy sprawiały nam radość – były przytulne, funkcjonalne i przede wszystkim odzwierciedlały naszego ducha.

Tradycja spotyka się
z nowoczesnością

No dobra, musimy się do czegoś przyznać, jesteśmy bardzo sentymentalni i kochamy polskie retro, zwłaszcza lata 80. i 90. Spojrzenie z tęsknotą na coś co działało przez dekady i transformacja tego w coś pozytywnego, a przede wszystkim nowoczesnego niesamowicie nas napędza. To właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy zaczerpnąć inspiracje ceratami i stworzyliśmy nowoczesne nakrycie stołu odpowiadające współczesnym realiom.

Crata® to zupełnie nowa jakość – nowoczesne nakrycie stołu jakiego jeszcze nie było!

Praktyczne, przyjemne w dotyku i zaprojektowane by wywoływać uśmiech ?

Modne obrusy na stół - nasz zespół.
Nowoczesne obrusy na stół do salonu.
Czarna ikona cytatu.

Wierzymy, że robiąc biznes musimy tworzyć wartość
dla wszystkich.

— MY

W co jeszcze wierzymy?

  • Wierzymy, że tworzone przez nas produkty muszą być nie tylko maksymalnie użyteczne, ale ich zakup musi sprawiać przyjemność.
  • Wierzymy w talent, dlatego współpracujemy z utalentowanymi, polskimi artystami i profesjonalistami z branży.
  • Wierzymy, że bycie lokalnym się opłaca, a Polska jest synonimem wysokiej jakości!
Modne obrusy do salonu - zespół.
Obrus w kratkę od CRATA.
My, czyli kto?

Crata® CONCEPT STORE stworzyliśmy my, czyli estruktorzy. Jesteśmy specjalistami e-commerce, którzy na codzień pomagają polskim przedsiębiorcom stać się ekspertami od e-commerce i budować skuteczne oraz wiarygodne marki internetowe. Crata to nasz autorski model skutecznego e-commerce. Sklep, który jest sercem marki, został zaprojektowany z myślą o kliencie i pełnym doświadczeniu zakupowym.

strona www
Logo estruktorzy