Nowoczesny obrus? Tak, to możliwe!

Crata® to prawdziwie nowoczesne obrusy

Już za chwilę przeczytasz dlaczego Crata to nowoczesny obrus, ale najpierw kilka słów o nas. Jesteśmy bardzo sentymentalni i kochamy polskie retro, zwłaszcza lata 80-te i 90-te. Spojrzenie z tęsknotą na coś co działało przez dekady i transformacja tego w coś pozytywnego, a przede wszystkim nowoczesnego niesamowicie nas napędza. To właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy zaczerpnąć inspiracje ceratami i stworzyliśmy nowoczesne obrusy odpowiadające współczesnym realiom.

Najwyższy czas dowiedzieć się więcej o naszym produkcie!

Craty to praktyczne i nowoczesne obrusy – przyjemne w dotyku, wytrzymałe i zaprojektowane by wywoływać uśmiech.

  1. Na powierzchni obrusu znajduje się wodoodporna, matowa i przyjemna w dotyku powłoka ochronna.
  2. Pod powłoką ukryty został druk, tak aby nigdy nie starł się w trakcie czyszczenia.
  3. Baza naszego obrusu to 100% bawełna

Obrus jest niezwykle delikatny i perfekcyjnie opływa stół

Dowiedz się więcej o produkcie.

Od samego początku chcieliśmy stworzyć nowoczesny obrus, który będzie nie tylko praktyczny, ale także przyjemny dla oka i inny niż dotychczas. Zobacz nasz wpis o modnych obrusach. Właśnie dlatego podjęliśmy współpracę z młodymi, ambitnymi polskimi artystami, którzy zaprojektowali część naszych ubrania na Wasze stoły. Nasze kolekcje powstały z myślą o różnorodnych wnętrzach, tak, aby każdy mógł znaleźć wzór dla siebie.

Dowiedz się więcej o naszych artystach.

Crata to nowoczesny obrus stworzony w 100% w Polsce. Tworzymy ją nie tylko z polskimi artystami, ale także z lokalnymi fabrykami i specjalistami. Chcemy udowodnić, że Polska to synonim wysokiej jakości. Kupując nasz produkt wspierasz polskich artystów i lokalnych przedsiębiorców. Przeczytaj więcej tutaj (“Jesteśmy polscy, dlaczego to się opłaca?“).

Masz pytanie? Sprawdź najczęściej zadawane pytania.
Podziel się radością

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *