Jak czyścić plamy z obrusu?

Jeszcze nigdy nie było tak prosto

Czysty obrus jest uniwersalną ozdobą stołu. Problem zaczyna się, gdy na obrusie pojawią się jakieś plamy, a tych niestety nie da się uniknąć. W jaki sposób czyścić plamy z obrusu, żeby pozbyć się ich szybko i skutecznie?

Czy możliwe jest szybkie czyszczenie obrusów?

Najczęściej czyszczenie plam z obrusu jest zadaniem trudnym. Trzeba działać szybko i sporo się natrudzić. W Internecie można znaleźć mnóstwo porad dotyczących stosowania octu, sody oczyszczonej do kawy, albo wina białego do plam z wina czerwonego. Jeżeli działasz szybko, to przy odrobinie szczęścia uda się zapobiec powstaniu plamy.

Jednak często koniecznością będzie całkowita zmiana obrusu i oddanie ubrudzonego do prania. Jak w takiej sytuacji czyścić plamy z obrusu? Warto zauważyć, że duże znaczenie ma to, jaki obrus posiadasz — jest to fakt często pomijany w poradnikach, natomiast ma ogromny wpływ na to, jaki sposób czyszczenia obrusu wybrać i jak będzie on skuteczny.

Jaki obrus wybrać?

Jeżeli chcesz, żeby wyczyszczenie obrusu zajęło chwilę, to wybierz obrus Crata. Do czyszczenia plam wystarczy Ci gąbka i płyn do naczyń, w najgorszych wypadkach spirytus. Za pomocą tych rzeczy wyczyścisz 99% plam. Dlatego, jeżeli masz dosyć szukania sody oczyszczonej, gdy zrobi się plama z kawy, nie chcesz miejscowo czyścić plam z obrusu, co skutkuje często tylko powstaniem mniej widocznych, ale za to większych plam, to wybierz obrus Crata — utrzymanie go w czystości jest bardzo proste. Wystarczy gąbka i płyn do naczyń. Nie martw się, Crata jest wytrzymała i się nie zetrze. 

Wybrane Craty

Podziel się radością

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *