Zrób Komuś
uśmiech na twarzy!

Jak? Podaruj Cratę na prezent! Nasz obrus to świetny pomysł, aby sprawić komuś radość. To nie tylko ładny, ale też praktyczny podarunek. Aby szczęśliwy obdarowany wiedział od kogo otrzymał prezent, do naszego opakowania dołączymy notkę od Ciebie. Do opakowania dorzucamy też wstążkę prezentową, słodkiego lizaka i konfetti, tak 🎉🎁
Obrus do salonu w pudełku.
Obrusy na stół do salonu - pakowanie.
Modne obrusy w kolorowe wzory.

Jak zamówić Cratę na prezent? To proste! Możesz to zrobić na dwa sposoby:

Wiem jaką Cratę chcę kupić

Jeżeli wiesz, która Crata przypadnie do gustu obdarowanej osobie, dokonaj zakupu w standardowy sposób. W kasie pojawi się opcja “Zapakuj na prezent” w cenie 7,99 zł, kiedy ją wybierzesz, nie dołączymy dowodu zakupu do przesyłki (prześlemy go do Ciebie mailem). Crata, będzie owinięta specjalną wstążką prezentową, a w paczce znajdzie się także kartka prezentowa z życzeniami (jeżeli tylko zostawisz treść życzeń, które mają się znaleźć na kartce) i konfetti. Pamiętaj, aby wpisać adres osoby, do której ma trafić prezent.   

Chcę dać wybór obdarowanej osobie (alternatywna metoda)

Jeśli jednak chcesz dać pełną swobodę wyboru obdarowanemu kup voucher prezentowy na określoną kwotę i wręcz go bliskiej osobie. Wydrukowany przez nas Voucher możemy wysłać Ci pocztą, lub wysłać go do obdarowanej osoby. Możesz go też wydrukować samodzielnie w domu lub przesłać wirtualnie. Na Voucherze będzie specjalny kod odejmujący określoną kwotę od zamówienia, który wystarczy wpisać w koszyku przy dokonywaniu zakupu.